
Nieuw
Deze set bevat 12 stuks van onze slagvaste 120cm 36W Limea Connect LED armaturen.
Ervaar ongeëvenaarde verlichting met het Spectrum Limea Connect 36W LED armatuur, dat licht brengt in elke natte of stoffige omgeving met een indrukwekkende lichtopbrengst en duurzaamheid.
Het Spectrum Limea Connect 36W LED armatur is ideaal voor industriële omgevingen. Het is IP65 waterdicht, IK08 slagvast en gebouwd om sterk en duurzaam te zijn.
Het armatuur is ook verkrijgbaar in 60cm met 25W och 120cm met 50W.
Deze set bevat 12 stuks van onze slagvaste 120cm 36W Limea Connect LED armaturen.
Ervaar ongeëvenaarde verlichting met het Spectrum Limea Connect 36W LED armatuur, dat licht brengt in elke natte of stoffige omgeving met een indrukwekkende lichtopbrengst en duurzaamheid.
Het Spectrum Limea Connect 36W LED armatur is ideaal voor industriële omgevingen. Het is IP65 waterdicht, IK08 slagvast en gebouwd om sterk en duurzaam te zijn.
Het armatuur is ook verkrijgbaar in 60cm met 25W och 120cm met 50W.
| Licht | |
|---|---|
| Neutraal wit | 4000K |
| Koud wit | 6000K |
| Dimbaar | Nej |
| Lichtsterkte | 5300 lumens |
| Stralingshoek | 120 graden |
| RA | >= 80 |
| Verwachte levensduur L80 | 26.000 uur |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 64 mm. |
| Breedte | 1200 mm. |
| Diepte | 60 mm. |
| Materiaal | PC (Kunststof) |
| IP-classificatie | IP65 |
| Temperatuur | -20 / +40 °C |
| Vermogen & spanning | |
|---|---|
| Verbruik | 36W |
| Spanning | 230V |
| Spanningsbereik | AC:220-240V, 50/60Hz |
| Sensor compatibel | Nej - Lees hier meer over sensor/timer en LED. |
| Gegevens | |
|---|---|
| Aantal aders 230V | 2 |
| Ingang 230V | Ingang 230V |
| Max Watt Serie 230V | 792 |
| Doorvoerbedraad | Ja |

Spectrum beschikt over enorme kennis en “knowhow” op het gebied van productie en ontwikkeling van kwaliteitsverlichting. Met meer dan 30 jaar ervaring staan zij garant voor het leveren van betrouwbare LED-producten die voortdurend meegaan met de technologische ontwikkelingen.
Spectrum ontwikkelt zijn productseries continu en is een van de toonaangevende bedrijven binnen de verlichtingsbranche. Op het gebied van LED-lichtbronnen en LED-armaturen zijn zij marktleider in Polen, en het merk Spectrum is goed bekend en erkend op de markt. Zij beschikken over een eigen laboratorium waar zij onderzoek uitvoeren, testen en producten leveren met de hoogste technische specificaties.
Dit is mogelijk omdat Spectrum:
- Over een eigen laboratorium beschikt.
- Een eigen ontwerpafdeling heeft.
Spectrum Smart
De focus van Spectrum ligt altijd op de nieuwste technologieën. Spectrum Smart is hun oplossing voor een Smart Home-systeem. Met de Spectrum Smart-applicatie kunt u de verlichting overal bedienen. Hun Smart Home-producten zijn verkrijgbaar als plafondlampen, grote LED-panelen, inbouwpanelen en lampen.
