Deze set bevat 12 stuks van onze slagvaste 150cm 50W CONNECT LED armatuur
Spectrum Limea Connect 50W LED armatuur is ideaal voor industriële omgevingen. Het is IP65 waterdicht, IK08 slagvast en gebouwd om sterk en duurzaam te zijn.
Het armatuur is doorgekoppeld voor eenvoudige serie-installatie en wordt geleverd met montageclips.
Met een lichtopbrengst van 120lm/W en de mogelijkheid om tot 16 armaturen in serie te schakelen, biedt het efficiënte en betrouwbare verlichting.
Het armatuur is ook verkrijgbaar in 60cm met 25W en 120cm met 36W.
Deze set bevat 12 stuks van onze slagvaste 150cm 50W CONNECT LED armatuur
Spectrum Limea Connect 50W LED armatuur is ideaal voor industriële omgevingen. Het is IP65 waterdicht, IK08 slagvast en gebouwd om sterk en duurzaam te zijn.
Het armatuur is doorgekoppeld voor eenvoudige serie-installatie en wordt geleverd met montageclips.
Met een lichtopbrengst van 120lm/W en de mogelijkheid om tot 16 armaturen in serie te schakelen, biedt het efficiënte en betrouwbare verlichting.
Het armatuur is ook verkrijgbaar in 60cm met 25W en 120cm met 36W.
| Licht | |
|---|---|
| Lichtsterkte | 6000 lumens |
| Stralingshoek | 120 graden |
| RA | >= 80 |
| Verwachte levensduur L80 | 26.000 uur |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 60 mm. |
| Breedte | 1500 mm. |
| Diepte | 64 mm. |
| Materiaal | PC (Kunststof) |
| IP-classificatie | IP65 |
| Temperatuur | -20 / +40 °C |
| Vermogen & spanning | |
|---|---|
| Verbruik | 50W |
| Spanning | 230V |
| Sensor compatibel | Nej - Lees hier meer over sensor/timer en LED. |
| Gegevens | |
|---|---|
| Max Watt Serie 230V | 800 |

Spectrum beschikt over enorme kennis en “knowhow” op het gebied van productie en ontwikkeling van kwaliteitsverlichting. Met meer dan 30 jaar ervaring staan zij garant voor het leveren van betrouwbare LED-producten die voortdurend meegaan met de technologische ontwikkelingen.
Spectrum ontwikkelt zijn productseries continu en is een van de toonaangevende bedrijven binnen de verlichtingsbranche. Op het gebied van LED-lichtbronnen en LED-armaturen zijn zij marktleider in Polen, en het merk Spectrum is goed bekend en erkend op de markt. Zij beschikken over een eigen laboratorium waar zij onderzoek uitvoeren, testen en producten leveren met de hoogste technische specificaties.
Dit is mogelijk omdat Spectrum:
- Over een eigen laboratorium beschikt.
- Een eigen ontwerpafdeling heeft.
Spectrum Smart
De focus van Spectrum ligt altijd op de nieuwste technologieën. Spectrum Smart is hun oplossing voor een Smart Home-systeem. Met de Spectrum Smart-applicatie kunt u de verlichting overal bedienen. Hun Smart Home-producten zijn verkrijgbaar als plafondlampen, grote LED-panelen, inbouwpanelen en lampen.
