
Nieuw
Deze set bevat 12x van onze krachtige 150cm 48W waterdichte complete LED armaturen.
Ervaar de ultieme verlichtingsoplossing met het V-Tac waterdichte 48W complete LED armatuur, ontworpen om efficiënte en duurzame verlichting te leveren in elke omgeving.
Deze set bevat 12x van onze krachtige 150cm 48W waterdichte complete LED armaturen.
Ervaar de ultieme verlichtingsoplossing met het V-Tac waterdichte 48W complete LED armatuur, ontworpen om efficiënte en duurzame verlichting te leveren in elke omgeving.
| Licht | |
|---|---|
| Neutraal wit | 4000K |
| Koud wit | 6000K |
| Dimbaar | Nej |
| Lichtsterkte | 5760 lumens |
| Stralingshoek | 120 graden |
| RA | >= 80 |
| Verwachte levensduur L80 | 25.000 uur |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 1500 mm. |
| Breedte | 65 mm. |
| Diepte | 58 mm. |
| IP-classificatie | IP65 |
| Temperatuur | -20 / +40 °C |
| Vermogen & spanning | |
|---|---|
| Verbruik | 48W |
| Vervangt | 230W |
| Spanning | 230V |
| Spanningsbereik | AC:220-240V, 50/60Hz |
| Energielabel | E (A-G) |
| Sensor compatibel | Nej - Lees hier meer over sensor/timer en LED. |
| Gegevens | |
|---|---|
| Aantal aders 230V | 2 |
| Ingang 230V | Ingang 230V |
| Max Watt Serie 230V | 288 |
| Doorvoerbedraad | Ja |

V-Tac streeft ernaar tot de toonaangevende bedrijven te behoren op het gebied van ontwikkeling en verspreiding van energiezuinige producten. Binnen LED is V-Tac de 3e grootste LED-producent van Europa.
V-Tac staat bekend als een van de meest betrouwbare merken op de markt. Zij bieden LED-producten van uitstekende kwaliteit. Naast LED-producten omvat hun assortiment ook energiebesparende producten zoals zonnepanelen en warmtepompen.
V-Tac is een Europees bedrijf met hoofdkantoor in Londen.
Officiële distributeur
Wij zijn de officiële distributeur in de Nordics. Daarom koopt u direct bij de “bron” wanneer u een V-Tac-product bij ons aanschaft – dit garandeert u snelle en uitstekende service op alle vlakken.
Europa’s 3e grootste LED-producent
Naast een sterke aanwezigheid in Scandinavië heeft V-Tac ook een grote doorbraak gerealiseerd in Zuid-Europa. Onder andere landen zoals Italië, Frankrijk en Spanje hebben V-Tac omarmd. V-Tac is actief in meer dan 70 landen, wat hen een positie verzekert als Europa’s 3e grootste LED-producent.

