Nieuw
Stijlvolle en duurzame 12W tuinlamp in Cortenstaal, die met zijn hoogte van 100 cm is ontworpen voor elegante en efficiënte verlichting langs tuinpaden, borders, terrassen e.d.
Stijlvolle en duurzame 12W tuinlamp in Cortenstaal, die met zijn hoogte van 100 cm is ontworpen voor elegante en efficiënte verlichting langs tuinpaden, borders, terrassen e.d.
| Licht | |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | Varm hvid |
| Warm wit | 3000K |
| Dimbaar | Nej |
| Lichtsterkte | 1000 lumens |
| Stralingshoek | 60 graden |
| RA | >= 92 |
| Verwachte levensduur L80 | 50.000 uur |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 1000 mm. |
| Diameter | 80 mm. |
| IP-classificatie | IP65 |
| Vermogen & spanning | |
|---|---|
| Verbruik | 12W |
| Spanning | 230V |
| Energielabel | F (A-G) |