Nieuw
Stijlvolle en duurzame 12W tuinlamp in Cortenstaal, die met zijn hoogte van 50 cm is ontworpen om een elegante en efficiënte verlichting te bieden langs tuinpaden, borders, terras enz.
Stijlvolle en duurzame 12W tuinlamp in Cortenstaal, die met zijn hoogte van 50 cm is ontworpen om een elegante en efficiënte verlichting te bieden langs tuinpaden, borders, terras enz.
| Licht | |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | Varm hvid |
| Warm wit | 3000K |
| Dimbaar | Nej |
| Lichtsterkte | 1000 lumens |
| Stralingshoek | 60 graden |
| RA | >= 92 |
| Verwachte levensduur L80 | 50.000 uur |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 500 mm. |
| Diameter | 80 mm. |
| IP-classificatie | IP65 |
| Vermogen & spanning | |
|---|---|
| Verbruik | 12W |
| Spanning | 230V |
| Energielabel | F (A-G) |