33450-0
Nieuw
Magnetron sensor voor LEDlife CCT plafondlamp.
Kan achteraf in de lamp worden gemonteerd om de lamp sensorgestuurd te maken.
De sensor wordt in de lamp geplaatst.
Met deze magnetron sensor kunt u eenvoudig uw CCT plafondlamp upgraden, het comfort in uw huis verbeteren en tegelijkertijd energie besparen.
Magnetron sensor voor LEDlife CCT plafondlamp.
Kan achteraf in de lamp worden gemonteerd om de lamp sensorgestuurd te maken.
De sensor wordt in de lamp geplaatst.
Met deze magnetron sensor kunt u eenvoudig uw CCT plafondlamp upgraden, het comfort in uw huis verbeteren en tegelijkertijd energie besparen.
| Licht | |
|---|---|
| Lichtsterkte | 3100 lumens |
| Stralingshoek | 120 graden |
| RA | >= 80 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 50 mm. |
| Diameter | 280 mm. |
| IP-classificatie | IP53 |
| Vermogen & spanning | |
|---|---|
| Verbruik | 18W |
| Spanning | 230V |
| Spanningsbereik | AC:85-265V,50/60Hz |
| Sensor compatibel | Nej - Lees hier meer over sensor/timer en LED. |
| Gegevens | |
|---|---|
| Kleur | Wit |