Nieuw
Ervaar de perfecte verlichting met onze 24/18/13W LED CCT plafondlamp, die modern design combineert met energiezuinige verlichting.
Ervaar de perfecte verlichting met onze 24/18/13W LED CCT plafondlamp, die modern design combineert met energiezuinige verlichting.
| Licht | |
|---|---|
| Dimbaar | Nej |
| Lichtsterkte | 3100 lumens |
| Stralingshoek | 120 graden |
| RA | >= 80 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 50 mm. |
| Diameter | 280 mm. |
| IP-classificatie | IP54 |
| Vermogen & spanning | |
|---|---|
| Verbruik | 18W |
| Spanning | 230V |
| Spanningsbereik | AC:85-265V,50/60Hz |
| Gegevens | |
|---|---|
| Kleur | Wit |