33957-0
Nieuw
Dit stijlvolle en efficiënte 13W LED inbouwpaneel van LEDVANCE is de perfecte oplossing voor wie op zoek is naar discrete en moderne verlichting. Het paneel levert een mooie lichtopbrengst van 1300 lumens in een aangename warm witte kleur (3000K), wat zorgt voor een gezellige en functionele sfeer in huis of op kantoor.
Het paneel is zeer montagevriendelijk en past in een zaagmaat van Ø150 mm. Dankzij de geringe inbouwhoogte van slechts 42 mm en de flexibele klemmen kan het gemonteerd worden in plafonddiktes van 3 tot 25 mm.
Voordelen van dit LEDVANCE paneel:
Technische gegevens:
Dit stijlvolle en efficiënte 13W LED inbouwpaneel van LEDVANCE is de perfecte oplossing voor wie op zoek is naar discrete en moderne verlichting. Het paneel levert een mooie lichtopbrengst van 1300 lumens in een aangename warm witte kleur (3000K), wat zorgt voor een gezellige en functionele sfeer in huis of op kantoor.
Het paneel is zeer montagevriendelijk en past in een zaagmaat van Ø150 mm. Dankzij de geringe inbouwhoogte van slechts 42 mm en de flexibele klemmen kan het gemonteerd worden in plafonddiktes van 3 tot 25 mm.
Voordelen van dit LEDVANCE paneel:
Technische gegevens:
| Licht | |
|---|---|
| Warm wit | 3000K |
| Dimbaar | Nej |
| Lichtsterkte | 1300 lumens |
| Stralingshoek | 100 graden |
| RA | >= 80 |
| Verwachte levensduur L80 | 25.000 uur |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 42 mm. |
| Diameter | 165 mm. |
| Gatgrootte | 150 mm. |
| IP-classificatie | IP44 |
| Vermogen & spanning | |
|---|---|
| Verbruik | 13W |
| Spanning | 230V |
| Spanningsbereik | 200-240V,50/60Hz |
| Sensor compatibel | Nej - Lees hier meer over sensor/timer en LED. |