Krachtige en professionele industriële verlichting
Heeft u goed licht nodig tijdens het werken? Deze high bay is ontworpen voor grote ruimtes zoals magazijnen en werkplaatsen, waar alles duidelijk zichtbaar moet zijn. Hij is compact en eenvoudig te monteren, maar levert toch een krachtig licht dat de werkdag zowel makkelijker als veiliger maakt. Met componenten van Philips en een solide constructie is dit een lamp waar u dagelijks op kunt rekenen.
Krachtige en professionele industriële verlichting
Heeft u goed licht nodig tijdens het werken? Deze high bay is ontworpen voor grote ruimtes zoals magazijnen en werkplaatsen, waar alles duidelijk zichtbaar moet zijn. Hij is compact en eenvoudig te monteren, maar levert toch een krachtig licht dat de werkdag zowel makkelijker als veiliger maakt. Met componenten van Philips en een solide constructie is dit een lamp waar u dagelijks op kunt rekenen.
| Licht | |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | Neutral hvid |
| Neutraal wit | 4000K |
| Dimbaar | Nej |
| Lichtsterkte | 10500 lumens |
| Stralingshoek | 70 graden |
| RA | >= 80 |
| Verwachte levensduur L80 | 17.000 uur |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Diepte | 80 mm. |
| Diameter | 218 mm. |
| Materiaal | Aluminium, PC (Kunststof) |
| IP-classificatie | IP65 |
| Temperatuur | -20 / +40 °C |
| Vermogen & spanning | |
|---|---|
| Verbruik | 105W |
| Spanning | 230V |
| Sensor compatibel | Nej - Lees hier meer over sensor/timer en LED. |
| Documentatie | |
|---|---|
| Productblad | Bekijk het document |

Spectrum beschikt over enorme kennis en “knowhow” op het gebied van productie en ontwikkeling van kwaliteitsverlichting. Met meer dan 30 jaar ervaring staan zij garant voor het leveren van betrouwbare LED-producten die voortdurend meegaan met de technologische ontwikkelingen.
Spectrum ontwikkelt zijn productseries continu en is een van de toonaangevende bedrijven binnen de verlichtingsbranche. Op het gebied van LED-lichtbronnen en LED-armaturen zijn zij marktleider in Polen, en het merk Spectrum is goed bekend en erkend op de markt. Zij beschikken over een eigen laboratorium waar zij onderzoek uitvoeren, testen en producten leveren met de hoogste technische specificaties.
Dit is mogelijk omdat Spectrum:
- Over een eigen laboratorium beschikt.
- Een eigen ontwerpafdeling heeft.
Spectrum Smart
De focus van Spectrum ligt altijd op de nieuwste technologieën. Spectrum Smart is hun oplossing voor een Smart Home-systeem. Met de Spectrum Smart-applicatie kunt u de verlichting overal bedienen. Hun Smart Home-producten zijn verkrijgbaar als plafondlampen, grote LED-panelen, inbouwpanelen en lampen.
