Ervaar de krachtige verlichting van onze E27 20W LED lamp - A60 met een brede stralingshoek en hoge lichtopbrengst, ideaal voor elk interieur.
De E27 20W LED lamp - A60 is een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar een combinatie van hoge helderheid, brede spreiding en energie-efficiëntie.
Ervaar de krachtige verlichting van onze E27 20W LED lamp - A60 met een brede stralingshoek en hoge lichtopbrengst, ideaal voor elk interieur.
De E27 20W LED lamp - A60 is een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar een combinatie van hoge helderheid, brede spreiding en energie-efficiëntie.
| Licht | |
|---|---|
| Warm wit | 3000K |
| Neutraal wit | 4000K |
| Koud wit | 6000K |
| Dimbaar | Nej |
| Lichtsterkte | 2045 lumens |
| Stralingshoek | 220 graden |
| RA | >= 80 |
| Verwachte levensduur L80 | 17.000 uur |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Fitting | E27 |
| Breedte | 123 mm. |
| Diepte | 60 mm. |
| Temperatuur | -20 / +40 °C |
| Vermogen & spanning | |
|---|---|
| Verbruik | 20W |
| Spanning | 230V |
| Sensor compatibel | Nej - Lees hier meer over sensor/timer en LED. |
| Documentatie | |
|---|---|
| Datasheet | Bekijk het document |

Spectrum beschikt over enorme kennis en “knowhow” op het gebied van productie en ontwikkeling van kwaliteitsverlichting. Met meer dan 30 jaar ervaring staan zij garant voor het leveren van betrouwbare LED-producten die voortdurend meegaan met de technologische ontwikkelingen.
Spectrum ontwikkelt zijn productseries continu en is een van de toonaangevende bedrijven binnen de verlichtingsbranche. Op het gebied van LED-lichtbronnen en LED-armaturen zijn zij marktleider in Polen, en het merk Spectrum is goed bekend en erkend op de markt. Zij beschikken over een eigen laboratorium waar zij onderzoek uitvoeren, testen en producten leveren met de hoogste technische specificaties.
Dit is mogelijk omdat Spectrum:
- Over een eigen laboratorium beschikt.
- Een eigen ontwerpafdeling heeft.
Spectrum Smart
De focus van Spectrum ligt altijd op de nieuwste technologieën. Spectrum Smart is hun oplossing voor een Smart Home-systeem. Met de Spectrum Smart-applicatie kunt u de verlichting overal bedienen. Hun Smart Home-producten zijn verkrijgbaar als plafondlampen, grote LED-panelen, inbouwpanelen en lampen.
