De lamp kan direct zonder ombouw van de lamp worden gemonteerd.
Kan zonder ombouw worden gemonteerd in armaturen met magnetische ballast of kan direct op 230V worden aangesloten.
Draaibare fitting.
Vervangt:
GE double Biax Series
PHILIPS PL-C
OSRAM DULUX D/ D ES 
De lichtsterkte van de warmwitte variant is 900 lumen.
Deze G24D 9W LED-lamp is een robuuste en energiezuinige oplossing voor het vervangen van traditionele PL-C verlichting. Het model is beschikbaar in twee lichtkleuren: warm wit (3000K) voor een sfeervolle uitstraling en neutraal wit (4000K) voor helder werklicht. Dankzij de draaibare fitting en het compacte formaat van 164 x 34 x 34 mm integreert deze lamp naadloos in bestaande armaturen in uw werkplaats of bedrijfsruimte.
Compatibel met bestaande ballast
Een groot voordeel voor de vakman is de installatievriendelijkheid; deze lamp werkt direct in armaturen met een magnetische ballast zonder dat ombouw nodig is. Voor een nog efficiëntere werking kan de lamp ook direct op 230V worden aangesloten. Dit bespaart tijd bij de montage en zorgt ervoor dat u direct over functionele verlichting beschikt.
Hoge lichtopbrengst en efficiëntie
Met een verbruik van slechts 9W levert deze LED-lamp een lichtstroom van 1170 lumen, waarmee deze moeiteloos een 26W conventionele lamp vervangt. Dit resulteert in een aanzienlijke besparing op energiekosten zonder in te leveren op lichtkwaliteit. De stralingshoek van 180 graden zorgt voor een gelijkmatige lichtverdeling in uw werkomgeving.
Duurzame constructie
De lamp is vervaardigd uit een combinatie van aluminium en PVC, wat bijdraagt aan een goede warmteafvoer en een lange levensduur van 30.000 branduren. Met een kleurweergave-index van RA >=82 bent u verzekerd van een natuurgetrouwe kleurweergave. Dit is een betrouwbare keuze die voldoet aan de eisen van een veeleisende gebruiker.
Een solide keuze voor professioneel gebruik
Deze G24D LED-lamp combineert praktische installatie met duurzame prestaties. Het is een directe vervanger voor onder andere de GE double Biax, Philips PL-C en Osram Dulux D/D ES series. Door de combinatie van een gunstig energielabel en de eenvoudige montage is dit een verstandige investering voor wie op zoek is naar onderhoudsvrije verlichting in professionele omgevingen.
| Licht | |
|---|---|
| Warm wit | 3000K |
| Neutraal wit | 4000K |
| Dimbaar | Nej |
| Lichtsterkte | 1170 lumens |
| Stralingshoek | 180 graden |
| RA | >= 82 |
| Verwachte levensduur L80 | 30.000 uur |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Fitting | G24 |
| Hoogte | 164 mm. |
| Breedte | 34 mm. |
| Diepte | 34 mm. |
| Materiaal | Aluminium, PVC |
| Vermogen & spanning | |
|---|---|
| Verbruik | 9W |
| Vervangt | 26W |
| Spanning | 230V / Ballast |
| Spanningsbereik | 85-265V AC, 50/60HZ |
| Energielabel | F (A-G) |
| Sensor compatibel | Nej - Lees hier meer over sensor/timer en LED. |

LEDlife werd opgericht in 2010. LEDlife is een van ’s werelds toonaangevende ontwikkelaars van LED-producten.
Gevestigd in Denemarken produceren zij hoogwaardige LED-producten voor zowel consumenten als zakelijke toepassingen.
LEDlife is al actief sinds het begin van de LED-revolutie en beschikt daarom over meer dan tien jaar ervaring.
Deze kennis wordt gebruikt om hun producten voortdurend te onderzoeken en te verbeteren.
Zij selecteren zelf welke componenten worden gebruikt en hoe deze worden samengesteld.
Dit resulteert in een breed assortiment LED-producten met een zeer hoge kwaliteit en lange levensduur.
Experts in LED
De mensen achter LEDlife zijn echte lichtnerds met een hoofdletter L. Daarom staan zij achter enkele van ’s werelds meest duurzame LED-lichtbuizen, perfect geschikt voor de zware omstandigheden op boorplatforms en vrachtschepen.
LEDlife heeft haar kennis verspreid over vele verschillende vakgebieden waarin verlichting een rol speelt.
Zij zijn namelijk ook experts op het gebied van groeiverlichting en testen en meten al hun data zelf.
Bij de ontwikkeling van hun producten ligt de focus altijd op duurzaamheid en energiebesparing.
Dit alles heeft LEDlife geholpen om enkele van de beste LED-producten op de markt te leveren.

