33940-0
Nieuw
Til je verlichting naar een professioneel niveau met deze efficiënte 25W trackspot van LEDVANCE. Specifiek ontworpen voor 3-fase spanningsrails, is deze spot de ideale keuze voor winkels, showrooms en galerieën waar presentatie alles is.
Met een uitzonderlijke kleurweergave van RA >= 90 zorg je ervoor dat je producten worden gepresenteerd in hun meest natuurlijke en levendige kleuren. De neutraal witte lichtkleur (4000K) gecombineerd met een gefocuste stralingshoek van 24 graden maakt het mogelijk om dramatische en nauwkeurige highlights in de ruimte te creëren.
Voordelen van dit model:
Technische specificaties:
Til je verlichting naar een professioneel niveau met deze efficiënte 25W trackspot van LEDVANCE. Specifiek ontworpen voor 3-fase spanningsrails, is deze spot de ideale keuze voor winkels, showrooms en galerieën waar presentatie alles is.
Met een uitzonderlijke kleurweergave van RA >= 90 zorg je ervoor dat je producten worden gepresenteerd in hun meest natuurlijke en levendige kleuren. De neutraal witte lichtkleur (4000K) gecombineerd met een gefocuste stralingshoek van 24 graden maakt het mogelijk om dramatische en nauwkeurige highlights in de ruimte te creëren.
Voordelen van dit model:
Technische specificaties:
| Licht | |
|---|---|
| Neutraal wit | 4000K |
| Dimbaar | Nej |
| Lichtsterkte | 1900 lumens |
| Stralingshoek | 24 graden |
| RA | >= 90 |
| Verwachte levensduur L80 | 30.000 uur |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 255 mm. |
| Diameter | 75 mm. |
| IP-classificatie | IP20 |
| Vermogen & spanning | |
|---|---|
| Verbruik | 25W |
| Spanning | 230V |
| Sensor compatibel | Nej - Lees hier meer over sensor/timer en LED. |
| Gegevens | |
|---|---|
| Kleur | Zwart |