Perfect voor het thuiskantoor - past in standaard architectenbureaulampen met E27 fitting.
Waarom kiezen voor deze lamp?
De lamp is een energiezuinig alternatief voor halogeen en verbruikt slechts 8,5W. Hij geeft een warm wit licht van 3000K, heeft een goede kleurweergave, een lange levensduur tot 20.000 uur en een brede stralingshoek van 120°, wat zorgt voor een gelijkmatige verlichting. Met de E27 fitting en R63 vorm is hij eenvoudig te installeren in de meeste armaturen.
Technische Data
Perfect voor het thuiskantoor - past in standaard architectenbureaulampen met E27 fitting.
Waarom kiezen voor deze lamp?
De lamp is een energiezuinig alternatief voor halogeen en verbruikt slechts 8,5W. Hij geeft een warm wit licht van 3000K, heeft een goede kleurweergave, een lange levensduur tot 20.000 uur en een brede stralingshoek van 120°, wat zorgt voor een gelijkmatige verlichting. Met de E27 fitting en R63 vorm is hij eenvoudig te installeren in de meeste armaturen.
Technische Data
| Licht | |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | Varm hvid |
| Warm wit | 3000K |
| Dimbaar | Nej |
| Lichtsterkte | 806 lumens |
| Stralingshoek | 120 graden |
| RA | >= 80 |
| Verwachte levensduur L80 | 20.000 uur |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Fitting | E27 |
| Breedte | 100 mm. |
| Diepte | 63 mm. |
| Materiaal | Kunststof |
| IP-classificatie | IP20 |
| Temperatuur | -20 / +45 °C |
| Vermogen & spanning | |
|---|---|
| Verbruik | 8.5W |

V-Tac streeft ernaar tot de toonaangevende bedrijven te behoren op het gebied van ontwikkeling en verspreiding van energiezuinige producten. Binnen LED is V-Tac de 3e grootste LED-producent van Europa.
V-Tac staat bekend als een van de meest betrouwbare merken op de markt. Zij bieden LED-producten van uitstekende kwaliteit. Naast LED-producten omvat hun assortiment ook energiebesparende producten zoals zonnepanelen en warmtepompen.
V-Tac is een Europees bedrijf met hoofdkantoor in Londen.
Officiële distributeur
Wij zijn de officiële distributeur in de Nordics. Daarom koopt u direct bij de “bron” wanneer u een V-Tac-product bij ons aanschaft – dit garandeert u snelle en uitstekende service op alle vlakken.
Europa’s 3e grootste LED-producent
Naast een sterke aanwezigheid in Scandinavië heeft V-Tac ook een grote doorbraak gerealiseerd in Zuid-Europa. Onder andere landen zoals Italië, Frankrijk en Spanje hebben V-Tac omarmd. V-Tac is actief in meer dan 70 landen, wat hen een positie verzekert als Europa’s 3e grootste LED-producent.

