Nieuw
Deze set bevat de volgende producten:
12x 120cm Limea T8 LED armatuur
24x 120cm 18,5W T8-120 LED buis
Spectrum T8-120 vervangt de traditionele 36W tl-buis door een energiezuinige 18,5W LED buis.
Lichtopbrengst van 1880 lumen per stuk (3760 lumen in totaal, per armatuur)
Hoge stralingshoek van 270 graden, wat zorgt voor een gelijkmatige lichtverdeling.
Het armatuur is doorgekoppeld voor eenvoudige serieverbinding.
Tot 4 armaturen in serie.
Montageclips meegeleverd.
Aansluiten op 230V voeding.
Deze set bevat de volgende producten:
12x 120cm Limea T8 LED armatuur
24x 120cm 18,5W T8-120 LED buis
Spectrum T8-120 vervangt de traditionele 36W tl-buis door een energiezuinige 18,5W LED buis.
Lichtopbrengst van 1880 lumen per stuk (3760 lumen in totaal, per armatuur)
Hoge stralingshoek van 270 graden, wat zorgt voor een gelijkmatige lichtverdeling.
Het armatuur is doorgekoppeld voor eenvoudige serieverbinding.
Tot 4 armaturen in serie.
Montageclips meegeleverd.
Aansluiten op 230V voeding.
| Licht | |
|---|---|
| Warm wit | 3000K |
| Neutraal wit | 4000K |
| Koud wit | 6000K |
| Dimbaar | Nej |
| Lichtsterkte | 3760 lumens |
| Stralingshoek | 270 graden |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Fitting | G13 |
| Hoogte | 63 mm. |
| Breedte | 1310 mm. |
| Diepte | 90 mm. |
| Materiaal | Kunststof |
| IP-classificatie | IP65 |
| Temperatuur | -20 / +40 °C |
| Vermogen & spanning | |
|---|---|
| Verbruik | 37W |
| Spanning | 230V |
| Energielabel | F (A-G) |