E27 LED-lamp, die alleen werkt op 12V DC.
Vorm: G45.
Ervaar de meest energiezuinige en innovatieve verlichtingsoplossing van deze tijd met deze LEDlife 4W LED lamp. Ontworpen met een G45 bolvorm en een E27 grote fitting, vervangt deze lamp de traditionele 35W gloeilamp door een veel zuinigere oplossing.
Door te kiezen voor deze LED lamp profiteert u van lange en veilige werking tot 30.000 uur. Dankzij hoogwaardige LED-componenten, de professionele driver en efficiënte koelsystemen kunt u een lange levensduur en minimale lichtsterkteafname verwachten.
De LEDlife 4W LED lamp is de optimale oplossing voor wie efficiëntie, hoge lichtkwaliteit en lange levensduur zoekt. Optimaliseer uw lichtomgeving met deze betrouwbare en duurzame verlichtingsoptie.
Moet deze met sensor worden gebruikt?: lees hier meer.| Licht | |
|---|---|
| Warm wit | 3000K |
| Dimbaar | Nej |
| Lichtsterkte | 350 lumens |
| Stralingshoek | 180 graden |
| RA | >= 83 |
| Verwachte levensduur L80 | 30.000 uur |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Fitting | E27 |
| Hoogte | 70 mm. |
| Diameter | 45 mm. |
| Materiaal | PVC |
| IP-classificatie | IP20 |
| Vermogen & spanning | |
|---|---|
| Verbruik | 4W |
| Vervangt | 35W |
| Spanning | 12V DC |
| Energielabel | G (A-G) |
| Sensor compatibel | Nej - Lees hier meer over sensor/timer en LED. |

LEDlife werd opgericht in 2010. LEDlife is een van ’s werelds toonaangevende ontwikkelaars van LED-producten.
Gevestigd in Denemarken produceren zij hoogwaardige LED-producten voor zowel consumenten als zakelijke toepassingen.
LEDlife is al actief sinds het begin van de LED-revolutie en beschikt daarom over meer dan tien jaar ervaring.
Deze kennis wordt gebruikt om hun producten voortdurend te onderzoeken en te verbeteren.
Zij selecteren zelf welke componenten worden gebruikt en hoe deze worden samengesteld.
Dit resulteert in een breed assortiment LED-producten met een zeer hoge kwaliteit en lange levensduur.
Experts in LED
De mensen achter LEDlife zijn echte lichtnerds met een hoofdletter L. Daarom staan zij achter enkele van ’s werelds meest duurzame LED-lichtbuizen, perfect geschikt voor de zware omstandigheden op boorplatforms en vrachtschepen.
LEDlife heeft haar kennis verspreid over vele verschillende vakgebieden waarin verlichting een rol speelt.
Zij zijn namelijk ook experts op het gebied van groeiverlichting en testen en meten al hun data zelf.
Bij de ontwikkeling van hun producten ligt de focus altijd op duurzaamheid en energiebesparing.
Dit alles heeft LEDlife geholpen om enkele van de beste LED-producten op de markt te leveren.

