Let op: Dit product is niet bedoeld voor 220-240V en mag niet worden aangesloten op het normale lichtnet.
Het is ontwikkeld voor laagspanning en werkt op 12-60V DC, waardoor het ideaal is voor gebruik in 12V en 24V systemen. Perfect voor installatie in caravans, campers, boten, hutten en andere plaatsen met een laagspanningsvoeding.
Met een standaard fitting is het eenvoudig te monteren in compatibele installaties - mits deze bedoeld zijn voor laagspanning. Het product levert een aangenaam licht, heeft een laag energieverbruik en een lange levensduur.
Let op: Dit product is niet bedoeld voor 220-240V en mag niet worden aangesloten op het normale lichtnet.
Het is ontwikkeld voor laagspanning en werkt op 12-60V DC, waardoor het ideaal is voor gebruik in 12V en 24V systemen. Perfect voor installatie in caravans, campers, boten, hutten en andere plaatsen met een laagspanningsvoeding.
Met een standaard fitting is het eenvoudig te monteren in compatibele installaties - mits deze bedoeld zijn voor laagspanning. Het product levert een aangenaam licht, heeft een laag energieverbruik en een lange levensduur.
| Licht | |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | Varm hvid |
| Warm wit | 3000K |
| Dimbaar | Nej |
| Lichtsterkte | 250 lumens |
| Stralingshoek | 160 graden |
| RA | >= 80 |
| Verwachte levensduur L80 | 25.000 uur |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Fitting | E27 |
| Hoogte | 80 mm. |
| Breedte | 45 mm. |
| Diepte | 45 mm. |
| IP-classificatie | IP20 |
| Vermogen & spanning | |
|---|---|
| Verbruik | 3W |
| Spanningsbereik | DC: 12-60V |
| Energielabel | G (A-G) |
| Gegevens | |
|---|---|
| Vorm | G45 |
| Documentatie | |
|---|---|
| Datasheet | Bekijk het document |