| Licht | |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | Neutral hvid |
| Neutraal wit | 4000K |
| Dimbaar | Nej |
| Lichtsterkte | 520 lumens |
| Stralingshoek | 330 graden |
| RA | >= 83 |
| Verwachte levensduur L80 | 15.000 uur |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 300 mm. |
| Breedte | 47 mm. |
| Diepte | 30 mm. |
| Materiaal | PC (Kunststof) |
| IP-classificatie | IP20 |
| Vermogen & spanning | |
|---|---|
| Verbruik | 5W |
| Spanning | 230V |
| Spanningsbereik | AC: 220-240V, 50/60Hz |
| Energielabel | F (A-G) |
| Gegevens | |
|---|---|
| Vorm | T30 |
| Documentatie | |
|---|---|
| Productblad | Bekijk het document |