Voordelige totaaloplossing voor grotere praktische ruimtes - pakket bevat:
6 stuks 150 cm LED armatuur
Voor wie efficiënte verlichting wil zonder de armaturen los te hoeven kopen. Een logische keuze voor ruimtes waar over meerdere meters goed licht nodig is - zonder grote en onhandige lampen.
Voordelige totaaloplossing voor grotere praktische ruimtes - pakket bevat:
6 stuks 150 cm LED armatuur
Voor wie efficiënte verlichting wil zonder de armaturen los te hoeven kopen. Een logische keuze voor ruimtes waar over meerdere meters goed licht nodig is - zonder grote en onhandige lampen.
| Licht | |
|---|---|
| Neutraal wit | 4000K |
| Koud wit | 6500K |
| Dimbaar | Nej |
| Lichtsterkte | 6000 lumens |
| Stralingshoek | 120 graden |
| RA | >= 80 |
| Verwachte levensduur L80 | 25.000 uur |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 24 mm. |
| Breedte | 1500 mm. |
| Diepte | 75 mm. |
| Materiaal | PVC |
| IP-classificatie | IP20 |
| Temperatuur | -20 / +45 °C |
| Vermogen & spanning | |
|---|---|
| Verbruik | 50W |
| Spanning | 230V |
| Spanningsbereik | AC:220-240V, 50Hz |
| Energielabel | E (A-G) |
| Sensor compatibel | Nej - Lees hier meer over sensor/timer en LED. |
| Gegevens | |
|---|---|
| Aantal aders 230V | 2 |
| Ingang 230V | Vaste gestripte kabel |
| Doorvoerbedraad | Nee |

V-Tac streeft ernaar tot de toonaangevende bedrijven te behoren op het gebied van ontwikkeling en verspreiding van energiezuinige producten. Binnen LED is V-Tac de 3e grootste LED-producent van Europa.
V-Tac staat bekend als een van de meest betrouwbare merken op de markt. Zij bieden LED-producten van uitstekende kwaliteit. Naast LED-producten omvat hun assortiment ook energiebesparende producten zoals zonnepanelen en warmtepompen.
V-Tac is een Europees bedrijf met hoofdkantoor in Londen.
Officiële distributeur
Wij zijn de officiële distributeur in de Nordics. Daarom koopt u direct bij de “bron” wanneer u een V-Tac-product bij ons aanschaft – dit garandeert u snelle en uitstekende service op alle vlakken.
Europa’s 3e grootste LED-producent
Naast een sterke aanwezigheid in Scandinavië heeft V-Tac ook een grote doorbraak gerealiseerd in Zuid-Europa. Onder andere landen zoals Italië, Frankrijk en Spanje hebben V-Tac omarmd. V-Tac is actief in meer dan 70 landen, wat hen een positie verzekert als Europa’s 3e grootste LED-producent.

