Nieuw
Optimaliseer de presentatie in uw vleesvitrine met deze gespecialiseerde 12W LED-tube. De tube combineert een neutraal witte basiskleur (4000K) met een specifiek rood lichtspectrum, waardoor vleesproducten er vers en pas gesneden uitzien.
Door de rode kleuren te accentueren zonder het vet te verkleuren, zorgt u voor een uitnodigende presentatie van uw producten. De extreme kleurweergave van RA >= 95 garandeert een professionele presentatie van topklasse.
Belangrijkste kenmerken:
Technische specificaties:
Optimaliseer de presentatie in uw vleesvitrine met deze gespecialiseerde 12W LED-tube. De tube combineert een neutraal witte basiskleur (4000K) met een specifiek rood lichtspectrum, waardoor vleesproducten er vers en pas gesneden uitzien.
Door de rode kleuren te accentueren zonder het vet te verkleuren, zorgt u voor een uitnodigende presentatie van uw producten. De extreme kleurweergave van RA >= 95 garandeert een professionele presentatie van topklasse.
Belangrijkste kenmerken:
Technische specificaties:
| Licht | |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | Rød |
| Neutraal wit | 4000K |
| Dimbaar | Nej |
| Lichtsterkte | 1200 lumens |
| Stralingshoek | 160 graden |
| RA | >= 95 |
| Verwachte levensduur L80 | 30.000 uur |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Fitting | G13 |
| Breedte | 900 mm. |
| Diameter | 27 mm. |
| Vermogen & spanning | |
|---|---|
| Verbruik | 12W |
| Spanning | 230V |
| Sensor compatibel | Nej - Lees hier meer over sensor/timer en LED. |