Nieuw
Upgrade uw verlichting met deze hoogwaardige 150 cm T8 Pro-LED tube. De tube is ontworpen voor omgevingen waar hoge eisen worden gesteld aan zowel betrouwbaarheid als lichtkwaliteit.
Deze tube onderscheidt zich door een uitstekende kleurweergave van RA >= 90, wat ervoor zorgt dat kleuren natuurgetrouw en scherp overkomen. De neutraal witte lichtkleur (4000K) zorgt voor een frisse en heldere werkomgeving, terwijl de brede lichtbundel van 160 graden een gelijkmatige verlichting garandeert.
Belangrijke informatie over installatie: Bij montage in bestaande armaturen moet een LED-starter worden gebruikt, of het armatuur moet worden omgebouwd zodat de tube direct 230V krijgt bij de ballast. Dit garandeert een optimale werking en benut de efficiëntie van de tube volledig.
Belangrijkste kenmerken:
Technische specificaties:
Upgrade uw verlichting met deze hoogwaardige 150 cm T8 Pro-LED tube. De tube is ontworpen voor omgevingen waar hoge eisen worden gesteld aan zowel betrouwbaarheid als lichtkwaliteit.
Deze tube onderscheidt zich door een uitstekende kleurweergave van RA >= 90, wat ervoor zorgt dat kleuren natuurgetrouw en scherp overkomen. De neutraal witte lichtkleur (4000K) zorgt voor een frisse en heldere werkomgeving, terwijl de brede lichtbundel van 160 graden een gelijkmatige verlichting garandeert.
Belangrijke informatie over installatie: Bij montage in bestaande armaturen moet een LED-starter worden gebruikt, of het armatuur moet worden omgebouwd zodat de tube direct 230V krijgt bij de ballast. Dit garandeert een optimale werking en benut de efficiëntie van de tube volledig.
Belangrijkste kenmerken:
Technische specificaties:
| Licht | |
|---|---|
| Neutraal wit | 4000K |
| Dimbaar | Nej |
| Lichtsterkte | 3640 lumens |
| Stralingshoek | 160 graden |
| RA | >= 90 |
| Verwachte levensduur L80 | 30.000 uur |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Fitting | G13 |
| Breedte | 1500 mm. |
| Diameter | 27 mm. |
| Vermogen & spanning | |
|---|---|
| Verbruik | 28W |
| Vervangt | 58W |
| Spanning | 230V |
| Energielabel | D (A-G) |
| Sensor compatibel | Nej - Lees hier meer over sensor/timer en LED. |