33931-0
Nieuw
Upgrade uw armaturen met deze efficiënte 90cm T5 LED tube. Hoewel de lengte wordt aangegeven als 90cm, meet de buis precies 900 mm, waardoor het een krachtige vervanger is voor oudere type buizen. Met een verbruik van slechts 13W levert hij maar liefst 1800 lumens in een aangename warm witte kleur (3300K).
Belangrijke informatie over installatie: Het armatuur moet worden omgebouwd zodat de bestaande ballast wordt losgekoppeld en de buis direct 230V krijgt. Dit zorgt voor een optimale werking, maximale energiebesparing en de langst mogelijke levensduur.
Voordelen van dit model:
Technische specificaties:
Upgrade uw armaturen met deze efficiënte 90cm T5 LED tube. Hoewel de lengte wordt aangegeven als 90cm, meet de buis precies 900 mm, waardoor het een krachtige vervanger is voor oudere type buizen. Met een verbruik van slechts 13W levert hij maar liefst 1800 lumens in een aangename warm witte kleur (3300K).
Belangrijke informatie over installatie: Het armatuur moet worden omgebouwd zodat de bestaande ballast wordt losgekoppeld en de buis direct 230V krijgt. Dit zorgt voor een optimale werking, maximale energiebesparing en de langst mogelijke levensduur.
Voordelen van dit model:
Technische specificaties:
| Licht | |
|---|---|
| Warm wit | 3300K |
| Dimbaar | Nej |
| Lichtsterkte | 1800 lumens |
| Stralingshoek | 140 graden |
| RA | >= 80 |
| Verwachte levensduur L80 | 30.000 uur |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 900 mm. |
| Diameter | 27 mm. |
| Vermogen & spanning | |
|---|---|
| Verbruik | 13W |
| Spanning | 230V |
| Sensor compatibel | Nej - Lees hier meer over sensor/timer en LED. |