Nieuw
Krijg professionele lichtkwaliteit en grote energiebesparingen met deze 12W T8 LED tube. Met een lichtopbrengst van 1440 lumens vervangt deze effectief oudere, stroomvretende TL-buizen, terwijl de lichtomgeving aanzienlijk wordt verbeterd.
De tube onderscheidt zich door een zeer hoge kleurweergave (RA >= 90), wat hem ideaal maakt voor plekken waar een correcte kleurwaarneming belangrijk is. De warm witte kleur van 3300K zorgt voor een aangenaam licht dat een goede sfeer in de ruimte creëert.
Belangrijkste kenmerken:
Technische specificaties:
Krijg professionele lichtkwaliteit en grote energiebesparingen met deze 12W T8 LED tube. Met een lichtopbrengst van 1440 lumens vervangt deze effectief oudere, stroomvretende TL-buizen, terwijl de lichtomgeving aanzienlijk wordt verbeterd.
De tube onderscheidt zich door een zeer hoge kleurweergave (RA >= 90), wat hem ideaal maakt voor plekken waar een correcte kleurwaarneming belangrijk is. De warm witte kleur van 3300K zorgt voor een aangenaam licht dat een goede sfeer in de ruimte creëert.
Belangrijkste kenmerken:
Technische specificaties:
| Licht | |
|---|---|
| Warm wit | 3300K |
| Dimbaar | Nej |
| Lichtsterkte | 1440 lumens |
| Stralingshoek | 160 graden |
| RA | >= 90 |
| Verwachte levensduur L80 | 30.000 uur |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Fitting | G13 |
| Breedte | 900 mm. |
| Diameter | 27 mm. |
| IP-classificatie | IP65 |
| Vermogen & spanning | |
|---|---|
| Verbruik | 12W |
| Spanning | 230V |
| Sensor compatibel | Nej - Lees hier meer over sensor/timer en LED. |